COVID

18maj2020

Szanowni Państwo !!!
W związku z przygotowaniem do otwarcia przedszkola prosimy zapoznać się z procedurami i dokumentami oraz odesłanie ich do przedszkola do 20 maja br.

Szanowni Rodzice,
przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19

[…]
7maj2020

Szanowni Państwo! 

Podjąłem decyzję o nieuruchamianiu przedszkoli samorządowych na terenie Gminy Rokietnica do dnia 24 maja 2020 r. Kierowałem się przede wszystkim wolą rodziców, którzy w znikomej liczbie zadeklarowali chęć posyłania swoich dzieci do przedszkoli. Rozumiem ich troskę o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci tym bardziej, że z oficjalnych komunikatów Ministerstwa Zdrowia nie wynika, aby liczba zachorowań na COVID – 19 ulegała zmniejszeniu.  

[…]
30kw.2020

Szanowni Państwo! 

Zgodnie z zapowiedzią Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, od 6 maja 2020 r. mogą być otwierane przedszkola i żłobki. Niestety na obecną chwilę nie zostały określone żadnym aktem prawnym zasady reżimu sanitarnego, obowiązujące w tych placówkach oraz, co najistotniejsze, dopuszczalna liczebność grup. 

[…]

Ułatwienia dostępu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl