Aktualności

14Paź2019

Dzięujemy dzieciom za udział w konkursie. Jury wyróżniło następujące prace:

3,4-latki: I m-ce Szymon Sołtysiak, II m-ce Wojtek Świerkowski, III m-ce Zosia Jurga.

5,6-latki: I m-ce Julia Pietras, Zuzia Świerkowska, II m-ce Adaś Demków, Ula Szymańska, III m-ce Martynka Andrzejewska, Zosia Bysiewicz.

Wyróżnienia: Adaś Dziekański, Amelka Gąsiorowska, Julia Olejniczak.

14Paź2019

“Naszej Pani dziś składamy słoneczne życzenia:
zdrowia, szczęścia i radości i marzeń spełnienia.
Aby zawsze było słońce i uśmiech na twarzy,
aby wszystko się spełniło o czym Pani marzy. “

Te i wiele innych pięknych życzeń popłynęło dziś w stronę wszystkich pracowników Przedszkola Bajeczka. Dziękujemy dzieciom i paniom z grupy Minionki za wzruszające chwile, za piękne wiersze, piosenki i tańce.

11Paź2019

Na dzisiejszym spotkaniu w Klubie Małego Muzyka dzieci przeniosły się do Krakowa. Rozbrzmiała porywająca muzyka, zafurkotały wstążki i cekiny, zastukały obcasy! Krakowiczek bardzo podobał się dzieciom. Czekamy na kolejne spotkania w klubie.

1Paź2019

W ramach projektu “Pierwsze kroki – lato z muzyką” – realizowanego we współpracy z Powiatem Poznańskim – odbył się w Bajeczce koncert “Podróż przez wszystkie struny świata”. Dzieci rozpoznawały i nazywały instrumenty strunowe /skrzypce, kontrabas, banjo, mandolina, okulele/ i z uwagą słuchały klasycznych przebojów. Kolejny raz miały możliwość obcowania z muzyką poważną.

23Wrz2019

upłynął pod znakiem tańca, zumby, gier sportowych i wspaniałej zabawy! Przedszkolaki ruszyły ulicami Rokietnicy z instrumentami, gwizdkami i transparentami. Pokazały mieszkańcom, że dziś świętują. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało upominek. Wspaniałego każdego kolejnego dnia przedszkolaki!

9Wrz2019

Rumpuć za nami… Dziękujemy wszystkim za udział, dzieciom za piękne występy, solistkom za wzruszający śpiew, paniom i rodzicom za przygotowanie małych artystów. Szczególne podziękowania ślemy do Pań: Alicji Gałęzewskiej, Małgorzaty Gimzickiej i Joanny Tomalki. Do zobaczenie na kolejnym Rumpuciu!