REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Bajeczka w Rokietnicy zobowiązani są złożyć
w terminie do 7 kwietnia potwierdzenie woli przyjęcia przez złożenie oświadczenia.

1. W celu potwierdzenia woli uczęszczania prosimy kliknąć w nabór Rokietnica i zalogować się loginem i hasłem wygenerowanym podczas składania wniosku. W zakładce dokumenty znajduje się instrukcja elektronicznego potwierdzenia woli, którą należy złożyć elektronicznie do 7 kwietnia br. Na tym etapie nie przynosicie Państwo papierowej wersji do przedszkola.
  2. Dokumenty dzieci, które dostaną się do innych przedszkoli niż pierwszy wybór zostaną przekazane między placówkami.
  3. Dzieci, które nie zakwalifikowały się do żadnego przedszkola mają prawo wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej zgodnie z harmonogramem rekrutacji. Konieczność złożenia nowego wniosku.

Informacje dodatkowe pod nr tel:  601 707 332 lub 601 511 299

REGULAMIN 2021/2022

By poznać nasze Przedszkole w ramach otwartych drzwi, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu