Zbiórka dla schroniska w Przyborówku

W okresie przedświątecznym w Przedszkolu „Bajeczka” w Rokietnicy odbyła się zbiórka darów dla zwierząt z Przytuliska w Przyborówku. Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców udało się zebrać pokaźną liczbę karmy dla psów i kotów. Zebrane zostały również ciepłe koce i ręczniki, które wyścieliły posłania zwierząt w tym mroźnym czasie. Pieski bardzo miło nas przyjęły wesoło merdały ogonkiem jakby chciały podziękować…

  

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za ich wielkie serce.
Zachęcamy do spędzenia czasu na spacerach z pieskami z Przyborówka w każdą sobotę, być może któryś zwierzak szukający miłości i domu znajdzie go właśnie w Rokietnicy.

„Adoptując jednego psa, nie zmienisz całego świata,
Ale cały dom zmieni się dla tego jednego psa”

https://przytuliskauwandy.pl

Kamila Orlik
Magdalena Demków
Romualda Hońdo-Przybylska

Ułatwienia dostępu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl