Zabawy z językiem angielskim

Drodzy Rodzice!
Pani od angielskiego zachęca do wspólnego śpiewania piosenek poznanych na zajęciach. Teledyski proponowanych piosenek przedstawiają o czym one są, także również bez znajomości języka będzie można poćwiczyć je w domu.

Pierwsza piosenka jest piosenką na powitanie, druga dotyczy części ciała i zawsze spotykała się z dużym entuzjazmem ze strony dzieci Pozdrawiam!
See You soon

M. Demków

Witam serdecznie!

Nadeszła wiosna i w związku z tym chciałabym zaprosić Państwa na krótkie czytanie w języku angielskim. Jest to historia o bardzo głodnej gąsienicy, w której występuje słownictwo związane z dniami tygodnia oraz z jedzeniem. Propozycja idealna na poobiedni odpoczynek lub jako bajka na dobranoc. Dodatkowo przesyłam kilka propozycji prac plastycznych, które można wykonać z dziećmi w nawiązaniu do książki.

Pozdrawiam serdecznie,
Magda Demków
https://www.facebook.com/messages/t/magdalena.pawlak.376