Kreatywny Przedszkolak – projekt edukacyjny

„Ogólnopolski Projekt Edukacyjny-Kreatywny Przedszkolak”
Grupa „Smerfy” z Przedszkola Bajeczka aktywnie uczestniczy w wykonywaniu zadań z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego-Kreatywny Przedszkolak. Głównym celem tego projektu jest rozbudzanie i rozwijanie kreatywnego myślenia u dzieci – umiejętności dostrzegania nowych rozwiązań, możliwości i pomysłów. Od października podczas różnych zajęć o charakterze zabawowym dzieci wykorzystywały materiały naturalne i miały możliwość rozwijania umiejętności planowania własnych działań podczas projektowania wytworów plastyczno-konstrukcyjnych. Naszym ostatnim majowym zadaniem realizowanym podczas edukacji zdalnej było stworzenie kreatywnego, domowego ogródka.
Prezentujemy efekty naszej kreatywnej pracy i dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w nasze projektowe poczynania.

Agnieszka Matysiak, Marta Grzegorzewska

             

Ułatwienia dostępu

Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl