Konkurs plastyczny “Moja Wielkopolska”

Regulamin konkursu „Moja Wielkopolska”:

1. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola.
  2. Zachęcamy do plastycznego przedstawienia piękna najbliższej okolicy bądź regionu, w którym mieszkacie. Celem konkursu jest ukazanie piękna naszego regionu.
  3. Format i technika pracy, jest dowolna. Liczyć się będzie pomysłowość w wykonaniu pracy plastycznej oraz wkład pracy dziecka.
  4. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace indywidualne.
  5. Każda praca powinna posiadać metryczkę zamieszczoną w mailu: imię i nazwisko dziecka, wiek oraz nazwę grupy.
  6. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych i przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora oraz do prezentacji prac w formie fotorelacji na stronie internetowej przedszkola i w lokalnej prasie.
  7. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.
  8. Zwycięzcy nagrodzeni zostaną w dwóch kategoriach wiekowych:
    • 3-4 latki
    • 5-6 latki
  9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.
  10. Prace należy przysłać w formie zdjęcia do dnia 15.05.2020r na adres mailowy: konkurs.bajeczka@gmail.com
  11. Rozstrzygnięcie nastąpi 22.05.2020r a wyniki ogłoszone zostaną
    na przedszkolnej stronie internetowej.
    Zapraszamy!
    Hanna Augustyniak