Góra Grosza

Już po raz dwudziesty Towarzystwo Nasz Dom organizuje akcję Góra Grosza, która na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola.

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego. Ważne jest także tworzenie takich programów, które pozwolą tym dzieciom spokojnie dorastać. W tym roku fundacja szczególnie skupia się na wspieraniu dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej- stwarzaniu dzieciom warunków do bezpiecznego i wszechstronnego rozwoju.
Dotychczasowe edycje naszych przedszkolnych akcji utwierdziły nas w przekonaniu, jaką siłę może mieć jeden grosz! I stało się! W czasie od 22.11.2019 do 2.01.2020 zebraliśmy sumę 1.659.40 zł! Grupy, które zgromadziły największą sumę pieniężną to: Misie, Słoneczka i Elfy. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i ich pociechom za wsparcie naszej akcji.
Koordynatorki przedszkolnej akcji:
Agnieszka Matysiak, Joanna Tomalka, Agnieszka Synoracka,
Marta Grzegorzewska, Małgorzata Spławska