Witamy w przedszkolu Bajeczka

POZNAJ NAS
zabawy
Zabawy
Zabawy dowolne wg. zainteresowań: manipulacyjne, konstrukcyjne, tematyczne
aktywnosc
Aktywność
Zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym i w sali, spacery, obserwacje przyrodnicze
nauka
Język angielski, spotkania z logopedą, koncerty muzyków, spektakle teatralne

O Przedszkolu Bajeczka

Przedszkole w Rokietnicy istnieje od 1987 roku. Uruchomione zostało jako placówka czterooddziałowa, obecnie funkcjonuje 12 oddziałów. 10 czerwca 2003 roku przedszkole otrzymało imię „Bajeczka”. 18 października 2012r Przedszkole „Bajeczka” obchodziło jubileusz 25-lecia istnienia placówki.

• 32 nauczycieli
  • 24 pracowników obsługi

Nauczyciele to doświadczeni pedagodzy z wieloletnim stażem pracy, stale podnoszący swoje kwalifikacje, o doskonałym przygotowaniu zawodowym.